Deelnemende Scholen

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Antoniusschool

basisschool: De Groene Poort

Basisschool Neerland

Bovenbouw Sint-Michiel, Leopoldsburg

Buitengewoon lager onderwijs Sint-Elisabethschool Wijchmaal

Buitengewoon Secundair Onderwijs School aan de waterkant, Gent

Buitengewoon Secundair Onderwijs VTS 3, Sint-Niklaas

Buso Heemschool 2

De Wijnpers – Provinciaal onderwijs Leuven, Leuven

edugo sint-vincentius

Einstein Atheneum, ASO Talen, Wetenschappen & Kunst, Evergem

GBS De Kersentuin

GBS 't Essenhofje

Gemeentelijk Technisch Instituut, Beveren-Waas

Gemeentelijke Baisschool Oostduinkerke

Gemeentelijke Basisschool – Centrumschool, Londerzeel

Gemeentelijke Basisschool – Goezo !, Kessel

Gemeentelijke Basisschool – Goezo !, Kessel

Gemeentelijke Basisschool – Het Anker, Heist-Aan-Zee

Gemeentelijke Basisschool, Oostduinkerke

Gemeentelijke Basisschool Ter Doelhagen, Rumst

Gemeentelijke kleuterschool ' t Essenhofje

Gemeentelijke lagere school Wijnegem

Gemeentelijke Sportbasisschool De Oester, Gooik

Gemeenteschool Oostduinkerke

GO! atheneum Beveren-Waas, Beveren-Waas

GO! atheneum Brakel, Brakel

GO! atheneum Brasschaat, Brasschaat

GO! atheneum Courtmanslaan Maldegem, Maldegem

GO! atheneum en leefschool De Tandem Eeklo, Eeklo

GO! atheneum Irishof Kapellen, Kapellen

GO! atheneum Leopoldsburg, Leopoldsburg

GO! basisschool August Vermeylen, Oostende

GO! basisschool De Valke Lichtervelde, Lichtervelde

GO! basisschool Dr. O. Decroly avec sect. fr. Ronse, Ronse

GO! basisschool Ter Berken, Hofstade

GO! basisschool Vennebos, Schilde

GO! basisschool voor buiteng ewoon onderwijs – De Drempel Geraardsbergen, Geraardsbergen

GO! basisschool Windekind Rumbeke, Rumbeke

GO! Busleyden Atheneum-campus Botaniek, Mechelen

GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzemburg, Mechelen

GO! Daltonschool De Vinkjes

GO! freinetschool De Kolibrie Temse, Tielrode

GO! freinetschool De Pientere Piste, Deurne

GO! freinetschool De Vlindertuin Lille, Lille

GO! Leefschool en atheneum De Tandem

GO! Next MPI de Dageraad, Kortessem

GO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Egmont & Hoorn, Gavere

GO! talent Dendermonde, Dendermonde

GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut Oostende, Oostende

GO! Tuinbouwschool Melle, Melle

GVBS De Brug

Heilig Graf 031427, Turnhout

Heilig-Hartcollege, Waregem

Heilige Kindsheid, Ardooie

Het College, Vilvoorde

Instituut Heilige Familie Secundair, Sint-Niklaas

Instituut Sint-Lutgardis, Lievegem

Instituut voor Katholiek Secundair Onderwijs, Denderleeuw

Instituut Zusters Maricolen – Middenschool, Maldegem

Koninklijk Atheneum Ekeren

LAB, Puurs-Sint-Amands

Leefschool De Villa

Maris Stella Instituut, Malle

Olv basisschool scherpenheuvel

Onze-Lieve-Vrouwecollege, Antwerpen

Óscar Romerocollege 1, Dendermonde

RHIZO 1, Kortrijk

Rozenkransschool

SBS DE BOLLENBOOM

SBS De Vlieger Rumbeke

Scheppersinstituut 1 Deurne & Antwerpen, Antwerpen

Scheppersinstituut, Wetteren

Sint-Barbaracollege, Gent

Sint – Elisabethschool voor BuBaO

Sint-Franciscus Evergem, Evergem

Sint-Jan Berchmanscollege, Brussel

Sint-Jozefsinstituut, Tielt

Sint-Lambertus 1, Westerlo

Sint-Lambertusinstituut, Heist-Op-Den-Berg

Sint-Lieven Kolegem

Sint-Ludgardisschool, Antwerpen

Sint-Martinuscollege, Overijse

Sint-Norbertusinstituut, Antwerpen

Sint-Ritacollege zesjarige school, Kontich

Stedelijk Lyceum Lamorinière, Antwerpen

Stedelijk Lyceum Oude Bareel

Stedelijk Lyceum Pestalozzi II, Antwerpen

Stedelijke Basisschool – De Triangel, Gent

Vbs De Springplank

VBS St.-Michiel

VBS ‘T Spoor, Antwerpen

VGB Yavne

Virgo Sapientiae Instituut, Maldegem

Vrij Land- en Tuinbouwinstituut, Torhout

Vrije Basisschool-7-sprong, Kemzeke

Vrije Basisschool De Bron, Lievegem

Vrije Basisschool De Kleine Wereld, Waregem

Vrije Basisschool – De Linde, Deurne

Vrije Basisschool – De puzzel, Hoboken

Vrije Basisschool – De Schatkist, Wieze

Vrije Basisschool – De Wingerd Terhagen, Terhagen

Vrije Basisschool – De Wingerd Terhagen, Terhagen

Vrije Basisschool Don Bosco De Puzzel, Haacht

Vrije Basisschool Heikant, Zele

Vrije Basisschool Leefschool Groene Poortje, Kaster

Vrije Basisschool MONDOMIO junior academy, Balen

Vrije Basisschool Nazareth, Nazareth

Vrije Basisschool – Onze-Lieve-Vrouwecollege, Oostende

Vrije Basisschool – Otegem, Otegem

Vrije Basisschool Roezemoes, Zeebrugge

Vrije Basisschool – Sint-Antonius, Zoersel

Vrije Basisschool, Sint-Eloois-Winkel

Vrije Basisschool – Sint-Jozef, Kontich

Vrije basisschool Sint-Jozef Sint Pieter Campus Zuidlaan, Blankenberge

Vrije Basisschool Sint-Lutgart, Belsele

Vrije Basisschool – Steinerschool Lier-Sterrendaalders, Lier

Vrije Basisschool – ’t Boompje, Stalhille

Vrije Basisschool – ’t Klinkertje, Lummen

Vrije Basisschool ’t Speelscholeke, Deurne

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – De Vinderij 1, Lokeren

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – De Vinderij 2, Lokeren

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Dominiek Savio, Gits

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Sint-Gerardus, Diepenbeek

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Ten Desselaer, Lovenjoel

Vrije Kleuterschool-De Speel- fontein, Vinderhoute

Vrije Kleuterschool Het Nest, Wannegem-Lede

Vrije Lagere School – Sint- Donatus, Merchtem

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs – Berkenboom Jonatan, Sint-Niklaas

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs – De Meiroos, Wetteren

VTI Kontich

Xaveriuscollege, Borgerhout

XCL Stapsgewijs