Deelnemende Scholen

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Antoniusschool

Antwerp International School

Atheneum Jan Fevijn

avAnt Provinciaal Onderwijs, Antwerpen

basisschool: De Groene Poort

Basisschool Neerland

Bovenbouw Sint-Michiel, Leopoldsburg

Buitengewoon lager onderwijs Sint-Elisabethschool Wijchmaal

Buitengewoon Secundair Onderwijs School aan de waterkant, Gent

Buso Heemschool 2

Campus Glorieux Lager

D Y Patil International School

De Leerexpert August Leyweg 10

edugo sint-vincentius

Einstein Atheneum, ASO Talen, Wetenschappen & Kunst, Evergem

Forum da Vinci

Freinetschool Klimop

GBS De Kersentuin

GBS De Notelaar

GBS De Pinte

GBS ’t Essenhofje

GBZ De Bosrank

Gemeentelijk Technisch Instituut, Beveren-Waas

Gemeentelijke Baisschool Oostduinkerke

Gemeentelijke Basisschool – Centrumschool, Londerzeel

Gemeentelijke Basisschool – Goezo !, Kessel

Gemeentelijke Basisschool – Het Anker, Heist-Aan-Zee

Gemeentelijke Basisschool, Oostduinkerke

Gemeentelijke Basisschool – Staakte, Lokeren

Gemeentelijke Basisschool Ter Doelhagen, Rumst

Gemeentelijke kleuterschool ‘ t Essenhofje

Gemeentelijke lagere school Wijnegem

Gemeenteschool Oostduinkerke

GO! atheneum Beveren-Waas, Beveren-Waas

GO! atheneum Brakel, Brakel

GO! atheneum Campus Kompas Wetteren, Wetteren

GO! atheneum Da Vinci Campus, Ronse

GO! atheneum Leopoldsburg, Leopoldsburg

GO! atheneum Zaventem, Zaventem

GO! basisschool Campus Comenius, Koekelberg

GO! basisschool De Springplank, Maaseik

GO! basisschool De Valke Lichtervelde, Lichtervelde

GO! basisschool Dr. O. Decroly avec sect. fr. Ronse, Ronse

GO! basisschool Ter Berken, Hofstade

GO! basisschool voor buiteng ewoon onderwijs – De Drempel Geraardsbergen, Geraardsbergen

GO! basisschool W’ijzer Diksmuide, Diksmuide

GO! basisschool Windekind Rumbeke, Rumbeke

GO! Busleyden Atheneum-campus Botaniek, Mechelen

GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzemburg, Mechelen

GO! Daltonschool De Vinkjes

GO! freinetschool De Kolibrie Temse, Tielrode

GO! freinetschool De Pientere Piste, Deurne

GO! freinetschool De Vlindertuin Lille, Lille

GO! freinetschool – Het Reuzenhuis Tielt, Tielt

GO! Freinetschool Villa Zonnebloem, Mechelen

GO! Futura – Secundair onderwijs 1ste graad, Menen

GO! Leefschool en atheneum De Tandem

GO! middenschool Brugge-centrum, Brugge

GO! middenschool De vierboete Nieuwpoort, Nieuwpoort

GO! school voor buitengewoon secundair onderwijs De Passer, Sint-Michiels

GO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Reynaertschool, Oostakker

GO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Zeelyceum, De Haan

GO! secundair onderwijs Groenhove CAT, Waregem

GO! technisch atheneum Kapellen, Kapellen

Guldensporencollege 2, Kortrijk

Guldensporencollege 7, Kortrijk

GVBS De Brug

GVBS Mikado Markegem

H. Pius X- instituut Bovenbouw

H.Pius X-instituut – Bovenbouw, Antwerpen

Hasp-o Centrum

Heilig Graf 031427, Turnhout

Heilig Graf 031435, Turnhout

Heilig Hart

Heilig Hart van Maria Berlaar, Berlaar

Heilig-Hartcollege, Waregem

Heilige Kindsheid, Ardooie

Instituut Heilige Familie Secundair, Sint-Niklaas

Instituut Mariawende-Blydhove, Sint-Kruis

Instituut Sint-Lutgardis, Lievegem

Instituut voor Katholiek Secundair Onderwijs, Denderleeuw

Instituut Zusters Maricolen – Middenschool, Maldegem

IVG-School, Gent

Klein Seminarie, Roeselare

Koninklijk Atheneum Ekeren

LAB, Puurs-Sint-Amands

Leefschool De Villa

Mikado

Moretus 1, Ekeren

Mosa-RT Instituut Heilig Graf, Maaseik

mpi de luchtballon

Olv basisschool scherpenheuvel

Olva vivenkapelle

OLVI Boom Bovenbouw

OLVI-PIUS X Kapellestraat, Zele

Onze-Lieve-Vrouwecollege, Antwerpen

Óscar Romerocollege 1, Dendermonde

Rozenkransschool

SBN Hulste

SBS DE BOLLENBOOM

SBS De Vlieger Rumbeke

School Beke

Sint-Aloysiuscollege, Ninove

Sint-Andreaslyceum, Sint-Kruis

Sint-Antonius

Sint-Bernarduscollege, Nieuwpoort

Sint-Calasanzinstituut, Nijlen

Sint – Elisabethschool voor BuBaO

Sint-Jan Berchmanscollege, Avelgem

Sint-Jan Berchmanscollege, Brussel

Sint-Jozefinstituut, Genk

Sint-Jozefsinstituut, Torhout

Sint-Lambertus 1, Westerlo

Sint-Lambertusinstituut, Heist-Op-Den-Berg

Sint-Laurensinstituut – ASO, Zelzate

Sint-Lieven Kolegem

Sint-Lucas Kunstsecundair, Antwerpen

Sint Ludgardis Brasschaat

Sint-Martinuscollege, Overijse

Sint- Michielsschool vrije kleuter- en lagere school

Sint Paulus

Sint-Pauluscollege, Wevelgem

Sint-Ritacollege eerste graad, Kontich

Sint-Ritacollege zesjarige school, Kontich

Stedelijk Lyceum Lamorinière, Antwerpen

Stedelijk Lyceum Oude Bareel

Stedelijk Lyceum Pestalozzi II, Antwerpen

Stedelijk Lyceum Waterbaan, Deurne

Stedelijke Basisschool – De Spiegel, Gent

Stedelijke Basisschool – De Triangel, Gent

Stedelijke Basisschool – De Vlieger, Rumbeke

Stedelijke Basisschool -Fre inetschool De Harp, Gent

Stella Matutinacollege, Lede

VBS De Bosbes

Vbs De Springplank

VBS Sint-Petrus

VBS St.-Michiel

VGB Yavne

Virgo Sapientiae Instituut, Maldegem

Vrij Land- en Tuinbouwinstituut, Torhout

Vrij Technisch Instituut, Tielt

Vrije Basisschool-7-sprong, Kemzeke

Vrije Basisschool Christus-Koning – Sint-Lodewijkscollege, Brugge

Vrije Basisschool De Bron, Lievegem

Vrije Basisschool – De Linde, Deurne

Vrije Basisschool – De Mozaiek, Hooglede

Vrije Basisschool – De Wingerd Terhagen, Terhagen

Vrije Basisschool Don Bosco De Puzzel, Haacht

Vrije Basisschool- Freinetschool-De Torteltuin, Poperinge

Vrije Basisschool Heikant, Zele

Vrije Basisschool Leefschool Groene Poortje, Kaster

Vrije Basisschool – Maria Boodschap, Antwerpen

Vrije Basisschool Mikado

Vrije Basisschool MONDOMIO junior academy, Balen

Vrije Basisschool Nazareth, Nazareth

Vrije Basisschool – Onze-Lieve-Vrouwecollege, Oostende

Vrije Basisschool Roezemoes, Zeebrugge

Vrije Basisschool – Sint-Jans college De Krekel, Sint-Amandsberg

Vrije Basisschool Sint-Jozefsschool, Genk

Vrije Basisschool Sint-Lutgart, Belsele

Vrije Basisschool – Steinerschool Lier-Sterrendaalders, Lier

Vrije Basisschool – ’t Boompje, Stalhille

Vrije Basisschool ’t Brugske Slypskapelle, Moorslede

Vrije Basisschool ’t Speelscholeke, Deurne

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – De Vinderij 1, Lokeren

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – De Vinderij 2, Lokeren

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Dominiek Savio, Gits

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Ten Desselaer, Lovenjoel

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs – Ter Dreve Type 2, Sint-Michiels

Vrije Kleuterschool-De Speel- fontein, Vinderhoute

Vrije Kleuterschool Het Nest, Wannegem-Lede

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs – Berkenboom Jonatan, Sint-Niklaas

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs – De Meiroos, Wetteren

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs – De Torretjes, Torhout

Vrije school Ter Ham

VTI Kontich

West Petrus &Paulus

Xaveriuscollege, Borgerhout

XCL Stapsgewijs